Офіційний сайт ДП "Санаторій "Сонячне Закарпаття"
За інформацію розміщену на інших сайтах, адміністрація санаторію відповідальності не несе

Дозвілля

 

Дозвілля

 

Cтворити відпочиваючим умови для цікавого дозвілля в санаторії Сонячне Закарпаття – одне з найважливіших завданнь. Колектив санаторію з радістю запропонує Вам культурно-розважальні заходи на будь-який смак:

Спортивно-масова робота: кабінет лікувальної фізкультури; відкриті майданчики iз штучним покриттям для гри у волейбол, великий та настiльний тенiс, бадмiнтон; гімнастичний майданчик, футбольне поле, басейн з природнiм нагрiвом води, прокат спортивного інвентаря. Зимове катання на лижах, санях та ковзанах, гірськолижний витяг в межах населеного пункту.

Культурно-масова робота:клубні мироприємства, демонстрація кiнофiльмів, проведення танцювальних вечорів, вечорів вiдпочинку, виступів професiйних і самодiяльних артистів, послуги бiблiотеки, кінозалу; пішохідні прогулянки територiєю санаторiю, теренкурними маршрутами по лісу, в сусiднiй санаторiй “Поляна”, автобуснi екскурсiї в санаторiй “Карпати”, м. Свалява, м.

Торгівельне та побутове обслуговування:продовольчі та промислові торгівельні точки, упорядкований ринок, салони краси з перукарнею, манікюром і педикюром.

Послуги зв’язку:пошта, телеграф, міжміський зв’язок (с. Поляна), торгівля газетами та журналами, книжковою продукцією. Стабільний прийом на мобільні телефони операторів. Транспортні послуги: місцеве та міжміське автобусне сполучення, платна автостоянка з охороною.

Забезпечення релігійних потреб відпочиваючих:православна та греко католицька церкви, молитовний будинок християн вiри євангельської в с.Поляна, православна, римо- та греко католицькі церкви в м. Свалява.

 

Екскурсії та тури:

 

Купання в кращих чанах Закарпаття

MjIuMTEuMjAxNS0xMTozODQ4NjI3108668911111

 

Виставка церковної дерев`яної архітектури Закарпаття

MjIuMTEuMjAxNS0xMTozODQ4NjI3108668911111

 

SPA-ЕКСКУРСІЯ на термальні басейни у Косіно

MjIuMTEuMjAxNS0xMTozODQ4NjI3108668911111

 

Милий Ужгород з ароматом кави та міні скульптурами

 

Екскурсія в Воєводино «Парк Шенборна, катання на конях та форель»